EXB-2HV621JV
PanasonicPanasonic
EXB-2HV621JV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-2HV621JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 620 OHM 1506
Fitxak: 1.EXB-2HV621JV.pdf2.EXB-2HV621JV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
EXB-2HV621JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-2HV621JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 8 RES 620 OHM 1506 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2998764 pcs Datuen fitxa 1.EXB-2HV621JV.pdf2.EXB-2HV621JV.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1506 Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 620
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1506, Convex, Long Side Terminals Beste izenak EXB2HV621JV
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 16 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Deskribapen zehatza 620 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals