EXB-24V361JX
PanasonicPanasonic
EXB-24V361JX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-24V361JX
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 360 OHM 0404
Fitxak: 1.EXB-24V361JX.pdf2.EXB-24V361JX.pdf3.EXB-24V361JX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
EXB-24V361JXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-24V361JX fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 2 RES 360 OHM 0404 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9923194 pcs Datuen fitxa 1.EXB-24V361JX.pdf2.EXB-24V361JX.pdf3.EXB-24V361JX.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0404 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 360
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0404 (1010 Metric), Convex Beste izenak EXB24V361JX
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 2
Pin kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.45mm) Deskribapen zehatza 360 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex