EXB-18V105JX
PanasonicPanasonic
EXB-18V105JX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-18V105JX
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 1M OHM 0502
Fitxak: EXB-18V105JX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
EXB-18V105JXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-18V105JX fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 4 RES 1M OHM 0502 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 246530 pcs Datuen fitxa EXB-18V105JX.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0502 Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 1M
Power Elementu bakoitzeko 31mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals Beste izenak Y6105CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.45mm) Deskribapen zehatza 1M Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals