EXB-14V393JX
PanasonicPanasonic
EXB-14V393JX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-14V393JX
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 39K OHM 0302
Fitxak: EXB-14V393JX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EXB-14V393JXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-14V393JX fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 2 RES 39K OHM 0302 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2186340 pcs Datuen fitxa EXB-14V393JX.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0302 Tamaina / dimentsioa 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 39k
Power Elementu bakoitzeko 31mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Beste izenak EXB14V393JX
Y3393TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 2
Pin kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.45mm) Deskribapen zehatza 39k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals