EXB-14V222JX
PanasonicPanasonic
EXB-14V222JX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-14V222JX
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 2.2K OHM 0302
Fitxak: EXB-14V222JX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
EXB-14V222JXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-14V222JX fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 2 RES 2.2K OHM 0302 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3835714 pcs Datuen fitxa EXB-14V222JX.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0302 Tamaina / dimentsioa 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 2.2k
Power Elementu bakoitzeko 31mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Beste izenak EXB14V222JX
Y3222TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 2
Pin kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.45mm) Deskribapen zehatza 2.2k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals