EVU-E2AE20B14
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVU-E2AE20B14
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena POTENTIOMETER 9MM
Fitxak: EVU-E2AE20B14.pdf
  • Mezua
EVU-E2AE20B14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVU-E2AE20B14 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena POTENTIOMETER 9MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6717 pcs Datuen fitxa EVU-E2AE20B14.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa PC Pins, Board Locks
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Series EVU biraketa 300°
Material erresistenteak - Erresistentzia (Ohms) 10k
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Beste izenak EVUE2AE20B14
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole, Snap In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 10k Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
Bushing Thread - Aldatu zen None
Doikuntza mota Side Adjustment Ekintza mota Flatted
Aktiboaren luzera 0.787" (20.00mm) Aktiboen diametroa 0.236" (6.00mm)