EVQ-QXN02W
PanasonicPanasonic
EVQ-QXN02W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVQ-QXN02W
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Fitxak: EVQ-QXN02W.pdf
  • Mezua
EVQ-QXN02Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVQ-QXN02W fabrikatzailea Panasonic
deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3141 pcs Datuen fitxa EVQ-QXN02W.pdf
Amaiera estiloa J Lead Bidaia aldatu 0.25mm
Aldatu funtzioa Off-Mom Series EVQQX
Packaging Cut Tape (CT) eskema 6.20mm x 6.20mm
Beste izenak P13606SCT Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Indar operatiboa 160gf Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 1,000,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Grounding Pin
Deskribapen zehatza Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.02A @ 15VDC
Zirkuitua SPST-NO Ekintza mota Standard
Ekuatorearen orientazioa Top Actuated Ekintza materiala -
Aktiboaren luzera, angelu zuzena - PCBren bertikaleko altuera, bertikala 2.50mm