EVM-3VSX50B55
PanasonicPanasonic
EVM-3VSX50B55 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVM-3VSX50B55
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 500KOHM 0.15W J LEAD TOP
Fitxak: EVM-3VSX50B55.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
EVM-3VSX50B55ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVM-3VSX50B55 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRIMMER 500KOHM 0.15W J LEAD TOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 236357 pcs Datuen fitxa EVM-3VSX50B55.pdf
tolerantzia ±25% Amaiera estiloa J Lead
Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.136" x 0.122" Face x 0.055" H (3.45mm x 3.10mm x 1.40mm)
Series EVM Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 500 kOhms Energia (Watts) 0.15W
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak P3V504CT
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 500 kOhms 0.15W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment