EVM-3SSX50B15
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVM-3SSX50B15
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 100K OHM 0.15W TOP/BOT
Fitxak: EVM-3SSX50B15.pdf
  • Mezua
EVM-3SSX50B15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVM-3SSX50B15 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRIMMER 100K OHM 0.15W TOP/BOT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4844 pcs Datuen fitxa EVM-3SSX50B15.pdf
tolerantzia ±25% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Series EVM Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 100 kOhms Energia (Watts) 0.15W
Aktibitate kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 100 kOhms 0.15W Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top and Bottom Adjustment