EVM-3SSW50B54
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVM-3SSW50B54
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 50KOHM 0.15W TOP/BOT ADJ
Fitxak: EVM-3SSW50B54.pdf
  • Mezua
EVM-3SSW50B54ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVM-3SSW50B54 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRIMMER 50KOHM 0.15W TOP/BOT ADJ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4118 pcs Datuen fitxa EVM-3SSW50B54.pdf
tolerantzia ±25% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Series EVM Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 50 kOhms Energia (Watts) 0.15W
Aktibitate kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 50 kOhms 0.15W Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top and Bottom Adjustment