EVM-2WSX80B22
PanasonicPanasonic
EVM-2WSX80B22 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVM-2WSX80B22
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 200 OHM 0.15W J LEAD TOP
Fitxak: EVM-2WSX80B22.pdf
  • Mezua
EVM-2WSX80B22ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVM-2WSX80B22 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRIMMER 200 OHM 0.15W J LEAD TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4356 pcs Datuen fitxa EVM-2WSX80B22.pdf
tolerantzia ±25% Amaiera estiloa J Lead
Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.108" x 0.087" Face x 0.041" H (2.75mm x 2.20mm x 1.05mm)
Series EVM Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 200 Ohms Energia (Watts) 0.15W