EVM-2NSX80B15
PanasonicPanasonic
EVM-2NSX80B15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVM-2NSX80B15
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 100KOHM 0.15W J LEAD TOP
Fitxak: EVM-2NSX80B15.pdf
  • Mezua
EVM-2NSX80B15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVM-2NSX80B15 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRIMMER 100KOHM 0.15W J LEAD TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3770 pcs Datuen fitxa EVM-2NSX80B15.pdf
tolerantzia ±25% Amaiera estiloa J Lead
Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.111" x 0.087" Face x 0.032" H (2.81mm x 2.20mm x 0.81mm)
Series EVM Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 100 kOhms Energia (Watts) 0.15W
Packaging Original-Reel® Beste izenak P2N104DKR
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 100 kOhms 0.15W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment