ETQ-P6F3R5SFA
PanasonicPanasonic
ETQ-P6F3R5SFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ETQ-P6F3R5SFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.5UH 9.3A 6.48 MOHM
Fitxak: ETQ-P6F3R5SFA.pdf
  • Mezua
ETQ-P6F3R5SFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ETQ-P6F3R5SFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 3.5UH 9.3A 6.48 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74101 pcs Datuen fitxa ETQ-P6F3R5SFA.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)