ETQ-P6F1R2HFA
PanasonicPanasonic
ETQ-P6F1R2HFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ETQ-P6F1R2HFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.2UH 14.2A 2.24 MOHM
Fitxak: ETQ-P6F1R2HFA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ETQ-P6F1R2HFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ETQ-P6F1R2HFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 1.2UH 14.2A 2.24 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85108 pcs Datuen fitxa ETQ-P6F1R2HFA.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series PCC-F126F (N6)
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak ETQP6F1R2HFA
PCD1307TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.224" (5.70mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1.2µH Shielded Inductor 14.2A 2.24 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 2.24 mOhm Max
Uneko balorazioa 14.2A Uneko - Saturazioa 14.3A