ETQ-P1WR47WFP
PanasonicPanasonic
ETQ-P1WR47WFP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ETQ-P1WR47WFP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 5.5A 19.2 MOHM
Fitxak: ETQ-P1WR47WFP.pdf
  • Mezua
ETQ-P1WR47WFPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ETQ-P1WR47WFP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 470NH 5.5A 19.2 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3508 pcs Datuen fitxa ETQ-P1WR47WFP.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
estali Shielded Series PCC-M0512W (MC)
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak ETQP1WR47WFP
PCD2379TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 470nH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 470nH Shielded Inductor 5.5A 19.2 mOhm 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 19.2 mOhm
Uneko balorazioa 5.5A Uneko - Saturazioa -