ETPF1000M5H
PanasonicPanasonic
ETPF1000M5H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ETPF1000M5H
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
Fitxak: ETPF1000M5H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ETPF1000M5Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ETPF1000M5H fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24997 pcs Datuen fitxa ETPF1000M5H.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series POSCAP™ TPF balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak P16642DKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D4 Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5 mOhm Deskribapen zehatza 1000µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 5 mOhm
kapazitantzia 1000µF