ERZ-VA5V201
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-VA5V201
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 200V 800A DISC 5MM
Fitxak: ERZ-VA5V201.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ERZ-VA5V201ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-VA5V201 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 200V 800A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 914741 pcs Datuen fitxa ERZ-VA5V201.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 200V Varistor tentsioa (min) 185V
Varistor Tentsioa (Max) 225V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak ERZVA5V201
Q7407263
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 170V
Gehienezko AC bolumena 130V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 8.5J Deskribapen zehatza 200V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 800A Edukiera @ maiztasuna 1700pF @ 1kHz