ERZ-V20R221
PanasonicPanasonic
ERZ-V20R221 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V20R221
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Fitxak: ERZ-V20R221.pdf
  • Mezua
ERZ-V20R221ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V20R221 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57192 pcs Datuen fitxa ERZ-V20R221.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak ERZV20R221
P7323
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 180V
Gehienezko AC bolumena 140V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 155J Deskribapen zehatza 220V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 1600pF @ 1kHz