ERZ-E11F241
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E11F241
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 6KA DISC 13MM
Fitxak: ERZ-E11F241.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERZ-E11F241ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E11F241 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 240V 6KA DISC 13MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 660983 pcs Datuen fitxa ERZ-E11F241.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Varistor tentsioa (min) 216V
Varistor Tentsioa (Max) 264V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 13mm
Beste izenak ERZE11F241 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 200V
Gehienezko AC bolumena 150V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 84J Deskribapen zehatza 240V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm
Oraina - Surge 6kA Edukiera @ maiztasuna 620pF @ 1kHz