ERZ-E08E201
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E08E201
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM
Fitxak: ERZ-E08E201.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERZ-E08E201ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E08E201 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1043667 pcs Datuen fitxa ERZ-E08E201.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 200V Varistor tentsioa (min) 185V
Varistor Tentsioa (Max) 225V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10.5mm
Beste izenak ERZE08E201 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 170V
Gehienezko AC bolumena 130V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 35J Deskribapen zehatza 200V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 390pF @ 1kHz