ERZ-E05F221
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-E05F221
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Fitxak: ERZ-E05F221.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
ERZ-E05F221ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-E05F221 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1133919 pcs Datuen fitxa ERZ-E05F221.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 7mm
Beste izenak ERZE05F221 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 180V
Gehienezko AC bolumena 140V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 14J Deskribapen zehatza 220V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Oraina - Surge 1.2kA Edukiera @ maiztasuna 190pF @ 1kHz