ERZ-C40CK621W
PanasonicPanasonic
ERZ-C40CK621W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-C40CK621W
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 620V 30KA DISC 40MM
Fitxak: ERZ-C40CK621W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ERZ-C40CK621Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-C40CK621W fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 620V 30KA DISC 40MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5596 pcs Datuen fitxa ERZ-C40CK621W.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 620V Varistor tentsioa (min) 558V
Varistor Tentsioa (Max) 682V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 40mm, Formed Tabs
Beste izenak ERZ-C40CK621B
ERZC40CK621B
ERZC40CK621W
P7174
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 505V
Gehienezko AC bolumena 385V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 515J Deskribapen zehatza 620V 30kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 40mm, Formed Tabs