ERZ-C20EK511Y
PanasonicPanasonic
ERZ-C20EK511Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-C20EK511Y
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 510V 8KA MODULE
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
ERZ-C20EK511Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-C20EK511Y fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 510V 8KA MODULE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Varistoraren tentsioa (tipoa) 510V Varistor tentsioa (min) 459V
Varistor Tentsioa (Max) 561V Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Beste izenak ERZC20EK511Y
P122215
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 415V
Gehienezko AC bolumena 320V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 150J Deskribapen zehatza 510V 8kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module
Oraina - Surge 8kA Edukiera @ maiztasuna 930pF @ 1kHz