ERX-2SJR91A
PanasonicPanasonic
ERX-2SJR91A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERX-2SJR91A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.91 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: ERX-2SJR91A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ERX-2SJR91Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERX-2SJR91A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.91 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2239458 pcs Datuen fitxa ERX-2SJR91A.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Series ERX Erresistentzia 910 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERX2SJR91A
P0.91W-2TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 910 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ERX-2SJR91
ERX-2SJR91
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RES 0.91 OHM 2W 5% AXIAL