ERX-2SJ4R7V
PanasonicPanasonic
ERX-2SJ4R7V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERX-2SJ4R7V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: ERX-2SJ4R7V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ERX-2SJ4R7Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERX-2SJ4R7V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1739166 pcs Datuen fitxa ERX-2SJ4R7V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Series ERX Erresistentzia 4.7 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERX2SJ4R7V
P4.7W-2TB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ERX-2SJ4R3A
ERX-2SJ4R3A
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RES 4.3 OHM 2W 5% AXIAL
Stockean: 1747280 pcs
Deskarga: ERX-2SJ4R3A.pdf
RFQ
ERX-2SJ4R7
ERX-2SJ4R7
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL