ERX-2SJ2R7A
PanasonicPanasonic
ERX-2SJ2R7A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERX-2SJ2R7A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 2.7 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: ERX-2SJ2R7A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ERX-2SJ2R7Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERX-2SJ2R7A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 2.7 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2144199 pcs Datuen fitxa ERX-2SJ2R7A.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Series ERX Erresistentzia 2.7 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak ERX2SJ2R7A
P2.7W-2TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 235°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.7 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film