| Zenbakiaren zenbakia | ERX-2SJ1R5 | fabrikatzailea | Panasonic |
|---|---|---|---|
| deskribapena | RES 1.5 OHM 2W 5% AXIAL | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 229050 pcs | Datuen fitxa | ERX-2SJ1R5.pdf |
| tolerantzia | ±5% | Tenperatura koefizientea | ±350ppm/°C |
| Hornitzaileen gailuen paketea | Axial | Tamaina / dimentsioa | 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) |
| Series | ERX | Erresistentzia | 1.5 Ohms |
| Energia (Watts) | 2W | Packaging | Bulk |
| Pakete / kasua | Axial | Beste izenak | ERX2SJ1R5 P1.5W-2 P1.5W-2BK |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 235°C | Amaiera kopurua | 2 |
| Altuera - Eserita (Max) | - | Ezaugarriak | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate | - | Deskribapen zehatza | 1.5 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film |