ERX-2HJR82H
PanasonicPanasonic
ERX-2HJR82H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERX-2HJR82H
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.82 OHM 5% 2W J BEND
Fitxak: ERX-2HJR82H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
ERX-2HJR82Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERX-2HJR82H fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.82 OHM 5% 2W J BEND Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 86506 pcs Datuen fitxa ERX-2HJR82H.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±350ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Series ERX Erresistentzia 820 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SMD Flattened J -Bend Axial Lead Beste izenak PRX2W.82CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 820 mOhms ±5% 2W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film