ERT-J0EA151J
PanasonicPanasonic
ERT-J0EA151J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERT-J0EA151J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 150OHM 2800K 0402
Fitxak: 1.ERT-J0EA151J.pdf2.ERT-J0EA151J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
ERT-J0EA151Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERT-J0EA151J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena THERMISTOR NTC 150OHM 2800K 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 454044 pcs Datuen fitxa 1.ERT-J0EA151J.pdf2.ERT-J0EA151J.pdf
Series ERT-J Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 150
Erresistentzia Tolerantzia ±5% Energia - Max 66mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak P10563CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Lead Wire - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza NTC Thermistor 150 0402 (1005 Metric) B25 / 85 2750K
B25 / 75 - B25 / 50 2800K
B25 / 100 - B0 / 50 -
B balioaren tolerantzia ±3%