ERT-D2FFL351S
PanasonicPanasonic
ERT-D2FFL351S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERT-D2FFL351S
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 350OHM 3500K DISC
Fitxak: ERT-D2FFL351S.pdf
  • Mezua
ERT-D2FFL351Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERT-D2FFL351S fabrikatzailea Panasonic
deskribapena THERMISTOR NTC 350OHM 3500K DISC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6397 pcs Datuen fitxa ERT-D2FFL351S.pdf
Series ERT-D Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 350
Erresistentzia Tolerantzia ±15% Energia - Max 400mW
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak ERTD2FFL351S
PNT110
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 60°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Lead Wire 1.18" (30.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza NTC Thermistor 350 Disc 5mm B25 / 85 -