ERO-S2PHF2261
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERO-S2PHF2261
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 2.26K OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: ERO-S2PHF2261.pdf
  • Mezua
ERO-S2PHF2261ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERO-S2PHF2261 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 2.26K OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6903 pcs Datuen fitxa ERO-S2PHF2261.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Series ERO Erresistentzia 2.26 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak EROS2PHF2261
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.26 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film