ERO-S2PHF21R0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERO-S2PHF21R0
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 21 OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: ERO-S2PHF21R0.pdf
  • Mezua
ERO-S2PHF21R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERO-S2PHF21R0 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 21 OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6753 pcs Datuen fitxa ERO-S2PHF21R0.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Series ERO Erresistentzia 21 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak EROS2PHF21R0
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 21 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film