ERJ-XGNF4530Y
PanasonicPanasonic
ERJ-XGNF4530Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-XGNF4530Y
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 453 OHM 1% 1/32W 01005
Fitxak: 1.ERJ-XGNF4530Y.pdf2.ERJ-XGNF4530Y.pdf3.ERJ-XGNF4530Y.pdf4.ERJ-XGNF4530Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
ERJ-XGNF4530Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-XGNF4530Y fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 453 OHM 1% 1/32W 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 01005 Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 453 Ohms
Energia (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak Q8447968A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.006" (0.15mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 453 Ohms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film