ERJ-UP8D91R0V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-UP8D91R0V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 0.5%, 91
Fitxak: 1.ERJ-UP8D91R0V.pdf2.ERJ-UP8D91R0V.pdf
  • Mezua
ERJ-UP8D91R0Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-UP8D91R0V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 0.5%, 91 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1622775 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-UP8D91R0V.pdf2.ERJ-UP8D91R0V.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 91 Ohms
Energia (Watts) 0.667W, 2/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak ERJUP8D91R0V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 91 Ohms ±0.5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film