ERJ-UP6F9103V
PanasonicPanasonic
ERJ-UP6F9103V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-UP6F9103V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 910K OHM 1% 1/2W 0805
Fitxak: 1.ERJ-UP6F9103V.pdf2.ERJ-UP6F9103V.pdf3.ERJ-UP6F9103V.pdf
  • Mezua
ERJ-UP6F9103Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-UP6F9103V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 910K OHM 1% 1/2W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERJ Erresistentzia 910 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak ERJUP6F9103V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 910 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film