ERJ-U6SJR12V
PanasonicPanasonic
ERJ-U6SJR12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-U6SJR12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.12 OHM 5% 1/4W 0805
Fitxak: ERJ-U6SJR12V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ERJ-U6SJR12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-U6SJR12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.12 OHM 5% 1/4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196660 pcs Datuen fitxa ERJ-U6SJR12V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERJ Erresistentzia 120 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Original-Reel®