ERJ-U6QFR43V
PanasonicPanasonic
ERJ-U6QFR43V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-U6QFR43V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES 0.43 OHM 1% 1/4W 0805
Fitxak: ERJ-U6QFR43V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-U6QFR43Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-U6QFR43V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES 0.43 OHM 1% 1/4W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1369507 pcs Datuen fitxa ERJ-U6QFR43V.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ERJ Erresistentzia 430 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)