ERJ-U1TD2002U
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-U1TD2002U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena 2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20
Fitxak: 1.ERJ-U1TD2002U.pdf2.ERJ-U1TD2002U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
ERJ-U1TD2002Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-U1TD2002U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena 2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 542546 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-U1TD2002U.pdf2.ERJ-U1TD2002U.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 20 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak ERJU1TD2002U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 kOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film