ERJ-U14D4530U
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-U14D4530U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena 1210 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 45
Fitxak: 1.ERJ-U14D4530U.pdf2.ERJ-U14D4530U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERJ-U14D4530Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-U14D4530U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena 1210 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 45 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1091259 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-U14D4530U.pdf2.ERJ-U14D4530U.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 453 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak ERJU14D4530U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 453 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film