ERJ-U14D2802U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-U14D2802U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena 1210 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 28
Fitxak: 1.ERJ-U14D2802U.pdf2.ERJ-U14D2802U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERJ-U14D2802Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-U14D2802U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena 1210 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 28 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1146078 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-U14D2802U.pdf2.ERJ-U14D2802U.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 28 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak ERJU14D2802U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 28 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film