ERJ-U12D2001U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-U12D2001U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 2K
Fitxak: 1.ERJ-U12D2001U.pdf2.ERJ-U12D2001U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERJ-U12D2001Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-U12D2001U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 2K Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 594971 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-U12D2001U.pdf2.ERJ-U12D2001U.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 2 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak ERJU12D2001U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film