ERJ-U03D2103V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-U03D2103V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 21
Fitxak: 1.ERJ-U03D2103V.pdf2.ERJ-U03D2103V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ERJ-U03D2103Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-U03D2103V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 21 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3762654 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-U03D2103V.pdf2.ERJ-U03D2103V.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ERJ Erresistentzia 210 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak ERJU03D2103V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 210 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film