ERJ-T08J360V
PanasonicPanasonic
ERJ-T08J360V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-T08J360V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 36 OHM 5% 1/3W 1206
Fitxak: 1.ERJ-T08J360V.pdf2.ERJ-T08J360V.pdf
  • Mezua
ERJ-T08J360Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-T08J360V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 36 OHM 5% 1/3W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2943534 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-T08J360V.pdf2.ERJ-T08J360V.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 36 Ohms
Energia (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak ERJT08J360V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 36 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film