ERJ-S1DF6981U
PanasonicPanasonic
ERJ-S1DF6981U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S1DF6981U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.98K OHM 1% 3/4W 2010
Fitxak: ERJ-S1DF6981U.pdf
  • Mezua
ERJ-S1DF6981Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S1DF6981U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 6.98K OHM 1% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 729130 pcs Datuen fitxa ERJ-S1DF6981U.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 6.98 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak ERJS1DF6981U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.98 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film