ERJ-S1DD2002U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S1DD2002U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena 2010 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20
Fitxak: 1.ERJ-S1DD2002U.pdf2.ERJ-S1DD2002U.pdf
  • Mezua
ERJ-S1DD2002Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S1DD2002U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena 2010 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 509250 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-S1DD2002U.pdf2.ERJ-S1DD2002U.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 20 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak ERJS1DD2002U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film