ERJ-S14F34R8U
PanasonicPanasonic
ERJ-S14F34R8U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S14F34R8U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 34.8 OHM 1% 1/2W 1210
Fitxak: ERJ-S14F34R8U.pdf
  • Mezua
ERJ-S14F34R8Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S14F34R8U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 34.8 OHM 1% 1/2W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1279659 pcs Datuen fitxa ERJ-S14F34R8U.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ERJ Erresistentzia 34.8 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak ERJS14F34R8U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 34.8 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film