ERJ-S12F2102U
PanasonicPanasonic
ERJ-S12F2102U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S12F2102U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 21K OHM 1% 3/4W 1812
Fitxak: ERJ-S12F2102U.pdf
  • Mezua
ERJ-S12F2102Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S12F2102U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 21K OHM 1% 3/4W 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 896273 pcs Datuen fitxa ERJ-S12F2102U.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series ERJ Erresistentzia 21 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak ERJS12F2102U
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 21 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film