ERJ-S08J511V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-S08J511V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S08J511V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 510 OHM 5% 1/4W 1206
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
ERJ-S08J511Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S08J511V fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES SMD 510 OHM 5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.25W, 1/4W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series ERJ
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak ERJS08J511V Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ERJ-S08J511V
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 510 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena RES SMD 510 OHM 5% 1/4W 1206