ERJ-S08F2673V
PanasonicPanasonic
ERJ-S08F2673V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S08F2673V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES SMD 267K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: ERJ-S08F2673V.pdf
  • Mezua
ERJ-S08F2673Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S08F2673V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES SMD 267K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3040744 pcs Datuen fitxa ERJ-S08F2673V.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 267 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak ERJS08F2673V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 267 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film