ERJ-S08D7152V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERJ-S08D7152V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 71
Fitxak: 1.ERJ-S08D7152V.pdf2.ERJ-S08D7152V.pdf
  • Mezua
ERJ-S08D7152Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERJ-S08D7152V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 71 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1733593 pcs Datuen fitxa 1.ERJ-S08D7152V.pdf2.ERJ-S08D7152V.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series ERJ Erresistentzia 71.5 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak ERJS08D7152V
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 71.5 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film